ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
 • تماس با ما

  02177979077

 • ارسال ایمیل

  ostadtamir@info.com

 • تماس با ما

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیرات اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا، بهتر است که به دست افراد حرفه ای انجام شود و سپردن آن به دست افراد غیر حرفه ای کار درستی نیست و این کار ممکن است سبب آسیب رساندن به سایر قسمت های دستگاه شود. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، روش های پخت سنتی جای خود را به شیوه های مدرن امروزی داده است و با وجود خرابی در اجاق گاز تکا ، در کار پخت و پز اختلال ایجاد می شود.

تعمیر اجاق تکا ” Teka gas stove “نیاز به حرفه وتخصص دارد زیرا در صورتی که تعمیرات به دست افراد غیر متخصص انجام شود، این امر می تواند باعث آسیب رساندن به سایر قطعات اجاق گاز شود.

بنابراین استفاده از افراد حرفه ای سبب صرفه جویی در هزینه ها و همینطور وقت شما میشود. اگر اجاق گاز شما دچار ایراد شده باشد و برای رفع عیب آن به دنبال افراد حرفه ای هستید، کافیست با با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکا  تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن به کمک شما بیایند.

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکا

 • استفاده از متخصصین باتجربه:

وجود تکنسین های با تجربه و وارد به کار، می تواند در زمینه تعمیر دستگاه ها به صورت تخصصی تاثیر گذار باشد.

در مواردی که قطعه و یا قطعات معیوب موجود در دستگاه به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشند تکنسین های تعمیرات اقدامات لازم جهت تعویض قطعات را انجام می دهند. با توجه به این که از مهم ترین اهداف نمایندگی تعمیرات تکا، حفظ کیفیت عملکرد دستگاه ها می باشد.

 • اهمیت به تعمیر قطعات معویب:

پس از مشخص شدن قطعات معیوب لوازم خانگی، تعمیرکاران نمایندگی تکا تعمیرات اجاق گاز تکا اقدام به تعمیر قطعات می کنند. آنها به هیچ عنوان، در مرحله ی اول اقدام به تعویض قطعه ی معیوب نمی کنند.

 از جایی که تعمیرگاه مجاز، سعی دارد که اعتماد مشتریان را به خود جلب کند، تمامی هزینه ها را برای مراجعه کنندگان شفاف سازی می کند. و در پایان کار تعمیر و در زمان تحویل آن به مشتری، به آن ها فاکتور ارائه میکند.

از دغدغه های مشتریان جهت تعمیرات دستگاه های معیوب خود خرابی دوباره ی آنها است. اما بهتر است نگران این موضوع نباشید. در صورت بروز عیب در هر کدام از لوازم خانگی ها، از برند تکا و مراجعه تان به نمایندگی تعمیرات تکا مراجعه، در پایان کار یک برگه ی ضمانت نامه ی تعمیرات نیز دریافت میکنید.

نمایندگی نصب و سرویس اجاق گاز تکا

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تعمیرگاه مجاز، آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت در زمینه تعمیرات اجاق گاز تکا و خدمات نصب و تعمیر اجاق تکا و سایر برندهای معتبر میباشد.

یکی از برندهای با کیفیت و پر طرفدار ایرانی اجاق گاز تکا می باشد. که پیشرو در ساخت انواع اجاق گازها در مدل های اجاق گاز مبله، اجاق گاز رومیزی تکا یا اجاق گاز صفحه ای تکا و نیز انواع اجاق گاز توکار تکا در سایزهای 4 تا 6 شعله هستند.

نصب اجاق گاز تکا در نظر خیلی از افراد کاری ساده ای است و حضور یک متخصص را لازم نمی دانند.

در حالی که جهت بهره برداری با نهایت راندمان و کارایی در نصب اجاق گاز یا نصب فرگاز تکا، بهتر است نصب صحیح و اصولی آن بر طبق استانداردهای برند تکا انجام شود.

مشکلات متداول اجاق گاز تکا

از رایج ترین مشکلاتی که برای اجاق گاز تکا ایجاد می شود، معمولا به شرح زیر می باشد:

 • روشن نماندن اجاق گاز
 • پیلوت خاموش می شود
 • وجود نشتی
 • خرابی فندک
 • مسدود شدن اجاق با مواد غذایی
 • شکستن شیشه اجاق گاز
 • روشن نشدن شعله های اجاق گاز
 • زردی شعله های اجاق گاز
 • یکنواخت نبودن شعله های اجاق گاز
 • بلند بودن شعله ی مشعل اجاق گاز
 • تولید سر و صدای شعله ی اجاق گاز و یا وزش آن

تعمیر اجاق گاز تکا در محل

وقتی فردی برای تعمیر اجاق تکای معیوب خود به نمانیدگی تعمیرگاه مجاز مراجعه می کند، در اولین مرحله متخصصین نمایندگی مجاز، دستگاه را بررسی می کند. و در طی این بررسی ها دستگاه عیب یابی شده و قطعات معیوب آن شناسایی می شود. بر طبق بررسی های متخصص، میزان هزینه های ناشی از تعمیر به صورت تخمینی محاسبه شده و صاحب کالا از آن باخبر می شود.

در صورتی که مشتری از این هزینه ها رضایت داشته باشد متخصصین نمایندگی، اقدام به تعمیر دستگاه می کنند. در ضمن تمامی هزینه های تعمیر در برگه ی فاکتور به مشتری اطلاع رسانی می شود. این برگه در پایان کار و در زمان تحویل دستگاه به مشتری ارائه می شود. سیاست شفاف سازی هزینه ها برای مشتریان باعث شده که تعمیرگاه مجاز، از مورد اعتمادترین نمایندگی تعمیرات در تهران باشد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکا در سراسر تهران

خدمات تعمیرات اجاق گاز تکا در سراسر نقاط زیر در تهران ارائه می شود.

هزینه تعمیر اجاق گاز تکا تعمیرگاه مجاز

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق تکا با تضمین بهترین قیمت و کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اجاق گاز تکا ارائه می شود.لازم به ذکر است که تمامی قطعات استفاده شده جهت تعمیرات دستگاه تکا اصل و اورجینال می باشد.

نمایندگی تعمیرات اجاق تکا 

هزینه های تعمیر لوازم خانگی را بر اساس نرخ هایی که از سوی اتحادیه و نهادهای نظارتی اعلام می شود، تعیین می کند. این امر باعث می شود که هزینه های تعمیر در این نمایندگی نسبت به سایر مراکز کاهش پیدا کند.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *