ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
  • تماس با ما

    02177979077

  • ارسال ایمیل

    ostadtamir@info.com

  • تماس با ما

تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیرات اجاق گاز لوفرا

آیا مشکل خرابی لوازم خانگی تان را دارید؟ لوازم خانگی هایتان در دستان خوبی هستند. تعمیرکاران متخصصین ما، طیف گسترده ای از لوازم خانگی و برندهای لوازم خانگی را سرویس می دهند. و تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز، در مورد قطعات یدکی برای همه لوازم ها قطعات اصلی را ارائه می دهند. تعمیر اجاق گاز لوفرا و دستگاه شما مثل همیشه با قطعات کامل و با گارانتی همراه است. بهتر است جزئیات مربوط به گارانتی سازنده دستگاه خود را برای اطلاعات مورد نیازتان بررسی کنید.

به منظور دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز لوفرا توسط نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا کلیک کنید.

تیم آموزش دیده نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا، تعمیرات باکیفیت تمامی لوازم خانگی اعم از بزرگ و کوچک و تمامی برندهای لوازم خانگی و همینطور تعمیر اجاق گاز لوفرا را ارائه می دهد. برای دریافت خدمات تعمیر، با قیمت مناسب هم اکنون با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا یکی از کارکنان خوش برخورد ما در اسرع وقت شما را از دردسر نجات داده و با شما تماس خواهد گرفت.تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا

نمایندگی اجاق گاز لوفرا در تهران

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در سراسر تهران، خدمات تعمیر لوازم خانگی لوفرا را ارائه می دهند و قادر به حمل مقادیر بالایی از قطعات یدکی هستند، تا اطمینان حاصل کنید که تعمیر شما به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

Lofra Appliances در سال 1956 در تئولوی ایتالیا با عنوان شرکت تولید قابلمه تاسیس شد که برای تولید محصولات خود از مواد باقیمانده و ضایعات جنگ استفاده می کرد و بعداً به تولید اجاق های چوبی، وسایل گرمایشی و اجاق گاز ادامه داد. این برند در دهه ی 1990 به استرالیا گسترش یافت و راه خود را به خانه‌های سراسر کشور رساند.

تکنسین های نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا تعمیرگاه مجاز بسیار ماهر هستند و خدمات تعمیر اجاق گاز لوفرا با کیفیت بالا را برای تمام نیازهای شما ارائه می کنند. از مشکلات رایج مکانیکی گرفته تا حتی پیچیده ترین تعمیرات لوازم خانگی، و به منظور تعمیر لوازم خانگی، برای ما هیچ راه حلی دور از دسترس نیست.

اولویت اصلی نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا خدمات خوب به مشتریان است، به این معنی که تعمیرکاران ما برای تعمیرات دستگاه شما، توجه و دقت لازم را بکار میبرند. متخصصین ما آماده هستند تا هر مشکلی را که سر راهشان باشد را حل کنند.

آنها با توجه به آخرین فن آوری ها و روش های تعمیر لوازم خانگی آموزش های لازم را دیده اند و همیشه با ابزار و تجهیزات لازم برای موفقیت آماده خواهند شد.

نحوه ی تعویض شیشه اجاق گاز لوفرا

اگر متوجه ترک‌هایی در شیشه اجاق‌ گاز خود شدید، هم به دلایل ایمنی و هم به دلیل کارایی، باید شیشه را تعویض کنید.

قسمت های ضعیف شده در برابر فشار و گرمای ایجاد شده در داخل اجاق گاز شما مقاومت نمی کنند و ممکن است به طور ناگهانی خرد شوند. تعویض شیشه اجاق گازی که آسیب دیده است همیشه مهم است.

هنگامی که شیشه اجاق گاز را تعویض می کنید، باید مطمئن شوید که نوع صحیح شیشه را سفارش داده باشید.

شیشه اجاق گازتان در واقع شیشه نیست، بلکه یک سرامیک شفاف است که جهت مقاومت در برابر دمای شدید ایجاد شده در داخل اجاق ایجاد شده است. در زمانی که شیشه ی اجاق گاز سرامیکی تان را سفارش دادید، آماده ی شروع کار هستید.

نحوه ی تعویض شیشه اجاق گاز

اطراف اجاق گاز خود را با پوشاندن کفپوش با پلاستیک یا مقدار زیادی روزنامه آماده کنید.

به احتمال زیاد کثیف میشود.

درب اجاق گاز را تمیز کنید و در صورت امکان آن را برداشته و روی سطح کار صاف پوشیده شده خود قرار دهید.

با باز کردن چفت ها یا باز کردن پیچ ها شیشه را از درب اجاق خارج کنید، اگر جدا کردن شیشه به دلیل تجمع باقیمانده دشوار باشد، از یک روان کننده (WD-40) و یک انبردست برای برداشتن آن استفاده کنید. اگر در نحوه ی برداشتن شیشه مشکل دارید، به دفترچه راهنمای اجاق گاز مراجعه کنید.

درصورتیکه واشر معیوب باشد، زمان خوبی برای تعویض آن است. بهتر است واشر طناب را از روی درب اجاق خارج کرده و آن را با یک واشر جدید جایگزین کنید.

شیشه ی سرامیکی جدید را در درب قرار داده و با احتیاط گیره ها را تعویض کنید، سپس با پیچ ها آن ها را سفت کنید. اما بهتر است بیش از حد سفت نکنید.

سفت کردن بیش از حد پیچ ​​ها، می تواند به شیشه سرامیکی آسیب برساند. هنگامی که در معرض گرمای شدید قرار می گیرد به مقداری فضا برای انبساط نیاز دارد و سفت کردن بیش از حد پیچ ​​ها می تواند باعث ترک خوردن شیشه شود.

قطعات یدکی اجاق گاز لوفرا

ولوم اجاق گازایتالیایی
دستگیره فر اجاق گاز لوفرا
سرشعله های لوفرا
سپری چدنی

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در تهران

تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا، خدمات نصب و تعمیر لوازم پخت و پز گازی و برقی LOFRA را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. از جایی که ما مقدار زیادی از قطعات یدکی را حمل می کنیم، بالاترین نرخ تکمیل اولین بازدید را داریم که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

نصب و تعمیر کلیه لوازم برقی و گازی باید توسط تکنسین مجرب و دارای مجوز انجام شود و خوشحال خواهید شد که بدانید تمامی تکنسین های اجاق گاز دکتر برای نصب، عیب یابی و تعمیر لوازم گازی و برقی LOFRA در کارخانه آموزش دیده اند.

تعمیرگاه مجاز سالها تجربه در صنعت تعمیر لوازم پخت و پز دارد که  خدمات رسانی تعمیرات را در سراسر نقاط تهران، انجام می دهد. وسایل نقلیه خدمات سیار ما به تکنسین‌ها، این امکان را می ‌دهد که مستقیماً به سراغ شما آمده و نمایندگی تعمیرات را بدون استرس و آشفتگی در محل انجام دهند.

هر تعمیر و نصب لوازم خانگی LOFRA توسط تیم فنی ارشد ما از قبل آنالیز می شود تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که قطعات یدکی اصلی که احتمالاً برای تعمیر مورد نیاز است با تکنسین قبل از بازدید ارسال می شود و همینطور اطمینان پیدا کنیم که لوازم خانگی های نصب شده مناسب هستند.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا با شماره تماس های 22737566 و 88592650 تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *