ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
 • تماس با ما

  02177979077

 • ارسال ایمیل

  ostadtamir@info.com

 • تماس با ما

تعمیر لباسشویی آریستون

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون توسط متخصصین مجرب نمایندگی لباسشویی آریستون در تهران، در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده جهت تعمیر لباسشویی آریستون توسط تیم تعمیرگاه مجاز لباسشویی و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

برای ارتباط با نمایندگی مجاز آریستون کلیک کنید.تعمیر لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون

نمایندگی لباسشویی آریستون در تهران

با توجه به اینکه آمار فروش وسایل برند آریستون در تهران زیاد است، لازم است نمایندگی مجازلباسشویی آریستون در تمامی مناطق این شهر وجود داشته باشد. تا مشتریان در زمان بروز مشکل، بتوانند به سراغ یک مرکز معتبر تعمیرات بروند. اگر که تعمیر وسایل برقی را به یک فرد بی تجربه بسپارید. در واقع شما تمام هزینه ی خود را برای خرید دستگاه را از دست داده اید زیرا که چنین فردی نمی تواند عیب یابی دقیق را انجام دهد.

نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون

در نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون ، به راحتی و در کوتاه ترین زمان مشکلات لباسشویی خود را رفع می کنید. لباسشویی آریستون، یکی از برند‌های با کیفیت بوده و طرفداران بسیار خود را دارد.

 اما گاهی ممکن است در اثر استفاده ی ناصحیح و یا فرسوده شدن لباسشویی، نیاز به تعمیر آن داشته باشید.

 بهتر است بدانید، کار تعمیر را نباید به دست هر فردی بسپارید. بهتر است تعمیرات لباسشویی آریستون را در نمایندگی این برند رفع کنید. زیرا که تعمیرکاران نمایندگی مجاز به صورت تخصصی اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت می‌کنند.

 بنابراین به طور کامل با قطعات و نحوه ی تعمیر آشنا هستند. از این رو بهتر است حتما با تعمیرگاه مجاز لوازم برقی این برند تماس بگیرید.

 اگر ماشین لباسشویی شما لباس‌ها را خوب نمی‌شوید، نشتی آب دارد، صدای زیادی تولید می‌کند و… تنها از طریق تماس با نمایندگی در کوتاه ترین زمان مشکل را رفع کنید. با ما همراه باشید و از بهترین خدمات تعمیرات ما بهره مند شوید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی آریستون

کدهای ارور لباسشویی آریستون

ارور E33، E35، E36، E37 یا E39 لباسشویی آریستون

تمام کدهای خطا E35 ، E36، E37 یا E39 به سوئیچ فشار ماشین لباسشویی آریستون مربوط می شوند.

 • سوئیچ فشار بخشی در ماشین لباسشویی آریستون Ariston Washing Machines شما است که مقدار آب درون درام را کنترل می کند.
 • خود سوئیچ می تواند معیوب بوده و یا شیلنگ و محفظه ای که مربوط به سوئیچ باشد، ممکن است مسدود شده باشد که این مسئله خود مشکل رایجی در لباسشویی ها است.
 • E35 نشان می دهد سطح آب در دستگاه شما بسیار زیاد است.
 • همچنین به علت سوئیچ فشار معیوب، این خطا نمایش داده شود اگر مواد شوینده بیش از حد در دستگاه لباسشویی آریستون شما وجود داشته باشد.

ارور E40، E41، E42، E43، E44 یا E45 لباسشویی آریستون

اگر کد خطا در دستگاه شما با E4 شروع شود، مشکل مربوط به قفل درب لباسشویی آریستون را نشان می دهد.

 • شایع ترین علت نمایش کد خطا E40معیوب بودن قفل درب است، اما آن می تواند به دلیل باز رها شدن درب یا سیم کشی معیوب نمایش داده شود.
 • کد خطا E41نشان دهنده ی باز بودن درب ماشین لباسشویی است.
 • کد خطا E43نشان می دهد که در بخشی از برد کنترل که قفل درب را کنترل می کند، خطا رخ داده است.
 • کد خطا E44نشان می دهد که به احتمال زیاد مشکلی در مداری که تشخیص میدهد آیا درب بسته شده است یا خیر، وجود دارد.
 • کد خطا E45خطا بین کنترل اصلی و قفل درب ماشین لباسشویی آریستون را نشان می دهد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

مسدود شدن فیلتر پمپ لباسشویی آریستون

 • برای تخلیه ی آب لباسشویی آریستون یک پمپ تخلیه آب طراحی شده که در چند زمان هنگام انجام یک برنامه آب داخل لباسشویی آریستون را تخلیه میکند.
 •  برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پمپ و نظافت لباسشویی آریستون یک فیلتر قبل از پمپ لباسشویی نصب شده است تا رسوبات گوناگون قبل از رسیدن به پمپ و آسیب رساندن به آن متوقف شوند.
 •  اگر این فیلتر توسط اشیایی مسدود شود دیگر پمپ لباسشویی آریستون قادر به تخلیه ی آب نیست و باید فیلتر را باز کرده و آن را کاملا تمیز کنید.

مسدود شدن شیلنگ تخلیه لباسشویی آریستون

 • شیلنگ تخلیه ی لباسشویی معمولا به مسیر تخلیه ی فاضلاب پشت لباسشویی آریستون و یا سیفون زیر سینک ظرفشویی نصب شده و گرفتگی در مسیر فاضلاب از تخلیه آب ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.

خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی لباسشویی آریستون

 • پمپ تخلیه، وظیفه تخلیه ی آب لباسشویی آریستون را دارد.
 •  در بعضی موارد دیده شده که اشیا و رسوبات از فیلتر آب تخلیه ی لباسشویی عبور کرده و به پمپ رسیده اند و باعث شکستن پره های پمپ و آسیب جدی به پمپ تخلیه شده اند.
 • و یا خود پمپ در اثر کارکرد زیاد و فرسایش از کار افتاده اگر همچین مواردی پیش آید لباسشویی تخلیه نمیکند در چنین مواردی فقط باید پمپ تخلیه عوض شود که توسط سرویسکار مجاز صورت می گیرد.

تعمیر لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون

دکمه TEMP:

با فشردن این دکمه  می توانید دمای مناسب برای شستشوی لباس‌هایتان را انتخاب کنید.

دکمه DELAY:

برای شروع کردن برنامه‌ی شستشو می توانید یک زمان تاخیر انتخاب کنید تا برنامه ی موردنظرتان مطابق با زمانی که می خواهید اجرا شود.

دکمه SPIN:

این دکمه به منظور آبکشی لباس‌هایی است که زیاد کثیف نیستند.

می توانید برای آبکشی لباس های روزانه و خشک کردن آنها از این دکمه استفاده کنید.

قفل کودک

قفل کودک به منظوری طراحی شده که کودکتان نتواند تنظیماتی که شما برای شستش لباس ها بوسیله ی لباسشویی انتخاب کرده اید را دستکاری کند.

دکمه ECO:

این برنامه به منظور صرفه جویی در آب و انرژی به کار می رود و استفاده از آن باعث می شود کمترین مصرف انرژی را در عملیات شستشوی لباسشویی را داشته باشید.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی آریستون شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در تمام نقاط تهران به شماره تماس 22737566 و 88592650 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی آریستون شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. 

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

” جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیرات و نگهداری لوازم خانگی

در اینستاگرام روی لینک کلیک کنید.”

مطالب مرتبط : تعمیر لباسشویی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی آموزش تعمیر لباسشویی آریستون کلیک کنید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *