ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
 • تماس با ما

  02177979077

 • ارسال ایمیل

  ostadtamir@info.com

 • تماس با ما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

قبل از هر موضوعی باید بدانید که بهتر است در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ از مراکز معتبری مانند تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک بگیرید، چرا که اعتماد به مراکز یا افراد غیر معتبر میتواند آسیبات جبران ناپذیری به دستگاه بزند و شاید مجبور به تعویض ماشین لباسشویی خود با دستگاه جدیدی بشوید، پس حتما از مراکز معتبر و افراد با تجربه در تعمیر این دستگاه پر مصرف استفاده کنید.

اکثر افرادی که از خدمات غیر معتبر استفاده کرده اند معتقدند که مراجعه به مراکز و نمایندگی های غیر مجاز باعث شده تا دستگاه زودتر خراب شده و مشکلات جدیدی به مشکلات قبلی اضافه شود، چرا که در این مراکز از قطعات غیر اصلی در تعمیر یا تعویض لوازم لباسشویی سامسونگ استفاده میشود، یا تعمیرکار حاضر در این مراکز از تجربه و تخصص کافی برخوردار نیست.

شما در این مقاله با خدمات تعمیرگاه مجاز، راه های دریافت خدمات از مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ و مراحل ثبت آن و برخی مشکلات شایع در لباسشویی سامسونگ آشنا خواهید شد.

خدمات مختلف ارائه شده در تعمیرگاه مجاز سامسونگ

 تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا و درب از روبرو در محل نصب دستگاه

تعمیر در محل یک مزیت بزرگ محسوب میشود، چرا که علاوه بر نیاز نبودن به حمل و نقل دستگاه، تعمیرات در حضور خودتان انجام میشود و می توانید نظارت مستقیم بر عملکرد تعمیرکار داشته باشید.

– ارائه برگه ضمانت نامه ی 180 روزه

از دیگر محاسنی که تعمیرگاه مجاز دارد، ارائه ی برگه ضمانت 6 ماهه پس از انجام تعمیرات می باشد که حاصل اعتماد به توانایی های تعمیرکاران این مجموعه میباشد.

– تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در 7 روز هفته

در دنیای امروزی که اکثر افراد شاغل هستند و فقط در روز های تعطیل در منزل حضور دارند، این مورد مزیت بزرگی محسوب میشود، چرا که به راحتی میتوانند با تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس گرفته و مشکل پیش آمده را گفته و پس از هماهنگی های لازم، منتظر آمدن تکنسین باشند.

– همکاری تکنسین و تعمیرکاران ماهر و آموزش دیده

تعمیرکاران و تکنسین هایی که در مجموعه ی تعمیرگاه مجاز فعالیت دارند از تجربه ی بالایی در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ برخوردارند که مطابق با اطلاعات روز نیز آموزش دیده اند و از پس تعمیر لوازم خانگی جدید و قدیمی بر می آیند.

– بکار گیری از قطعات و لوازم اصلی در تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی سامسونگ

استفاده از قطعاتی که اصل و اورجینال هستند در افزایش طول عمر لباسشویی های سامسونگ بسیار تاثیر گذار ه

ستند، چرا که از بهترین مواد و مطابق با استاندارد های همین دستگاه ساخته شده اند.

– دایر کردن شعبات مختلف در سراسر تهران

دسترسی به تعمیرگاه های مجاز، در شهر های شلوغی مانند تهران بسیار زمان بر خواهد بود. اما راه اندازی شعبات مختلف تعمیرگاه مجاز در مناطق مختلف تهران باعث شده تا پس از هماهنگی های لازم، تعمیرکار مجرب در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل حاضر باشد.

تعمیر لباسشویی های درب از بالا و درب از روبروی سامسونگ در تعمیرگاه مجاز

ماشین لباسشویی های سامسونگ از بهترین لباسشویی های موجود در جهان هستند که طرفداران زیادی در ایران نیز دارند و مشتریان با خیالی آسوده به خرید این دستگاه، اقدام میکنند. محصولات برند سامسونگ از لحاظ سخت افزاری و از لحاظ نرم افزاری با بروز ترین امکانات تولید میشود که در ساخت آن از بهترین قطعات با طراحی چشم نواز استفاده شده و آن را از سایر رقبا متمایز کرده. لباسشویی های سامسونگ در 3 مدل لباسشویی صنعتی، لباسشویی درب از بالا و لباسشویی درب از روبرو تولید میشوند که در نمایندگی مجاز میتوانید خدمات پس از فروش لباسشویی های خانگی از جمله نصب لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا، تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از جلو و … را دریافت کنید.

راه های دریافت خدمات از مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ و مراحل ثبت درخواست

شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس هایی که در ادامه خواهیم گذاشت با توجه به محدوده ی محل سکونتتان با ما تماس بگیرید، یا فرم سفارش را پر کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

شماره تماس های تعمیرگاه مجاز در نقاط مختلف تهران:

 • شعبه شمال تهران : 22737566
 • شعبه شرق تهران : 77147330 – 33142528
 • شعبه مرکزی تهران : 88592650
 • شعبه غرب تهران : 44287993
 • شعبه جنوب تهران : 55810742

مراحل ثبت سفارش:

 • توضیح دادن مشکل پیش آمده به مشاور یا تکنسین مربوطه
 • اعزام تکنسین مجرب تعمیرات لباسشویی سامسونگ به منزل شما با هماهنگی زمان بندی طبق درخواست شما
 • تعمیر یا تعویض قطعاتی که نیاز به این امر دارند و پس از اتمام کار، تسویه حساب

 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *