ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
  • تماس با ما

    02177979077

  • ارسال ایمیل

    ostadtamir@info.com

  • تماس با ما

نحوه تمیز کردن لاستیک درب لباسشویی سامسونگ

چگونه می توان واشر درب ماشین لباسشویی را تمیز کرد؟

بهترین روش این است که درب ماشین لباسشویی سامسونگ را بعد از هر بار شستشو باز نگه دارید. در صورتی که درب ماشین لباسشویی سامسونگ را باز بگذارید به خشک نگه داشتن لباسشویی و عدم رشد کپک در لاستیک لباسشویی کمک بسیار زیادی می کنید. همچنین ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که بعد از هر بار استفاده لایه های داخلی لاستیک که مقداری آب در آنجا جمع می شود را با یک دستمال خشک کاملا تمیز کنید. چون ماندن آب داخل این شیار ها در طولانی مدت باعث ایجاد کپک و تغییر رنگ در لاستیک درب ماشین لباسشویی می شود.

پاک کردن لکه از روی لاستیک درب ماشین لباسشویی

۱_ هنگام تمیز کردن لاستیک درب ماشین لباسشویی، از دستکش لاستیکی استفاده کنید.

۲_  ¾ فنجان سفید کننده مایع را با ۱ لیتر آب گرم ترکیب کنید. (توجه: برای استفاده مناسب ، به دستورالعمل های دارای برچسب سفیدکننده سفید مراجعه کنید.)

۳_ با استفاده از یک دستمال مرطوب ، سطح لاستیک را با این محلول رقیق با دقت پاک کنید.

۴_ داخل و خارج واشر را کاملا تمیز کنید تا کل لاستیک تمیز شود پس از پاک کردن کامل واشر ، اجازه دهید محلول سفید کننده و آب به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی آن بنشیند.
۵_ سپس ناحیه را کاملاً با یک پارچه خشک دقیق پاک کنید تا محلول سفید کننده و آب آن خارج شود. و بگذارید درب لباسشویی باز بماند تا داخل ماشین لباسشویی خشک شود.

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز :

اگر به هر دلیل لباسشویی شما نیاز به سرویس دارد و یا لاستیک دور درب ماشین لباسشویی خراب و پاره شده است میتوانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید، تا یکی از تکنسین های متخصص ما برای رفع ایراد مراجعه کند و در کمترین زمان و قیمت مناسب مشکل لباسشویی را بر طرف کند.

توجه داشته باشد که رفع لکه از روی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی و تعویض آن نیاز به متخصص حرفه ای دارد، از این رو ما با داشتن متخصصان حرفه ای این کار را برای شما به طور تخصصی و با ضمانت انجام میدهیم.

تمامی تعمیرکارانی که با نمایندگی تعمیرگاه مجاز همکاری می کنند در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ بسیار متخصص می باشند و دارای سال ها تجربه در این زمینه هستند. همین موضوع یک امتیاز می باشد تا تعمیرکاران ما خدماتی تخصصی را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه دهند.

همچنین توجه داشته باشید که تمامی خدمات مربوز به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل مورد نظر شما ارائه داده می شود، تا شما دیگر نیازی به جابجایی دستگاه از منزل به تعمیرگاه نداشته باشید.

جهت ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرگاه مجاز و استفاده کردن از خدمات این نمایندگی تنها کافیست تا تلفن خود را بردارید و یکی از شماره های این نمایندگی را بگیرید و یا از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید و منتظر بمانید تا تعمیرکاران ما بعد از هماهنگی های لازم در محل مورد نظر شما حاضر شوند تا به تعمیر لباسشویی سامسونگ بپردازند.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *