ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
 • تماس با ما

  02177979077

 • ارسال ایمیل

  ostadtamir@info.com

 • تماس با ما

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

آیا لباسشویی سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد؟ در صورتی که لباسشویی سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد، در اولین اقدام باید گارانتی نمایندگی را بررسی کنید و در صورتی که کارت گارانتی شما معتبر بود با شماره های روی کارت ضمانت لباسشویی و یا خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید تا به مشکل لباسشویی شما رسیدگی شود. اما در صورتی که گارانتی لباسشویی شما تمام شده است اصلا نگران نباشید شما می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آماده ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج می باشد. تعمیرگاه مجاز با داشتن سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ و با همکاری تکنسین های دوره دیده، تخصصی ترین تعمیر لباسشویی سامسونگ را در تعمیرگاه مجاز به شما دوستان عزیز ارائه خواهد داد. یکی از امتیازهای ما در تعمیرگاه مجاز سامسونگ استفاده کردن از قطعات یدکی اصلی در لباسشویی سامسونگ است. شما دوستان عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ از طریق فرم ثبت سفارش تعمیرات و تماس گرفتن با شماره های ثبت شده تعمیرگاه در سایت تماس بگیرید.

ثبت سفارش

 • نام*نام نام خانوادگی
 • بدون عنوان*یخچاللباسشوییظرفشوییماکروفراجاق گازجاروبرقیاتوبخارشویکولر گازیغیره
 • برند دستگاه*
 • آیا دستگاه شما گارانتی دارد؟*بله گارانتی اعتبار دارد.خیر گارانتی اعتبار ندارد.مطمئن نیستم.
 • شرح خرابی*
 • تلفن
 • تلفن همراه*
 • آدرس کامل و دقیق*

امتیازهای سفارش تعمیرات آنلاین در نمایندگی لباسشویی سامسونگ

شما دوستان عزیز می توانید به صورت آنلاین و در 24 ساعت هر روز هفته حتی در ایام تعطیلات رسمی فرم سفارش تعمیرات را به صورت فوری پر نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس بگیرند و بعد از هماهنگی های لازم فورا برای برطرف کردن مشکل شما اقدام کنند.

تکنسین های ما در تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ بعد از هماهنگی های لازم انجام شده با شما از نزدیک ترین نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شده و شروع به تعمیر لباسشویی سامسونگ شما می کنند.

چه زمانی نیاز داریم تا با نمایندگی سامسونگ در تهران و کرج تماس بگیریم؟

در صورتی که لباسشویی شما تخلیه نمی کند و یا اصلا شروع به کار نمی کند.

و یا زمانی که لباسشویی شما در هنگام کار صدای عجیبی دارد، حتما باید متوجه شده باشید که لباسشویی سامسونگ شنا دچار اختلالاتی شده است و باید هرچه زودتر برای برطرف کردن لباسشویی خود اقدام کنید.

در صورتی که لباسشویی سامسونگ شما خاموش است اما پر از آب شده باید برای تنظیم کردن درست عملکرد لباسشویی سامسونگ با تعمیرگاه مجاز سامسونگ تماس بگیرید تا مشکل خود را برطرف کنید.

آیا لباسشویی شما هنگام خشک کردن زیاد تکان میخورد و یا صدای بسیار زیادی و ناهنجاری از خود تولید می کند و یا بعد از اینکه لباسشویی را به دوشاخه وصل می کنید لباسشویی روشن نمی شود و هیچ عکس العمی نشان نمی دهد باید فورا مشکل لباسشویی را برطرف کنید. برای برطرف کردن مشکل لباسشویی خود می توانید با خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

گروه تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج

آیا لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکل شده است؟

تعمیرگاه مجاز سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین تعمیرگاه های لباسشویی در تهران فعالیت دارد که با داشتن تکنسین های متخصص لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات رسانی به شما مراجعه کنندگان عزیز و محترم می باشد. در صورتی که لباسشویی سامسونگ شما نیاز به سرویس و یا تعمریات دارد با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار تخصصی لباسشویی سامسونگ در محل مورد نظر شما حاضر شود و بدون انتقال لباسشویی به تعمیرگاه اصلی به برطرف کردن مشکل می پردازد اما در صورتی که قطعه ای مانند، برد الکترونیکی، دیگ لباسشویی و یا مخزن لباسشویی دچار مشکل شده باشد فقط قطعه آسیب دیده را به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انتقال داده و بعد از تعمیرات بر روی قطعه آن را روی لباسشویی در محل نصب میکنند. شما دوستان عزیز میتوانید همین الان با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و یا از طریق فرم سفارش آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت تکنسین های ما به برطرف مشکل لباسشویی شما بپردازند.

مشکلاتی که امکان دارد برای لباسشویی رخ دهد. در صورت بروز هرکدام از این مشکلات می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل لباسشویی خود را برطرف کنید.

 • لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود.
 • لباسشویی سامسونگ روشن می شود اما کار نمی کند.
 • دیگ لباسشویی نمی چرخد.
 • لباسشویی سامسونگ آبگیری نمی کند.
 • لبساشویی لرزش و جابجایی زیادی دارد.
 • صدای لباسشویی سامسونگ بسیار زیاد است.
 • لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی دچار نشتی شده است.
 • درب لباسشویی به خوبی بسته نمی شود.
 • لباسشویی روی نمایشگر خود ارور یا کد خطا نمایش می دهد.

امتیازهای استفاده از نمایندگی تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ

 1. در صورت خرابی قطعه از قطعات اصلی و فابریک لباسشویی استفاده می کنیم.
 2. همکاری با تکنسین هایی که تجربه و تخصص بالایی در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ دارند.
 3. داشتن نمایندگی در تمامی مناطق تهران و کرج.
 4. اعزام سریع تکنسین به محل مورد نظر شما برای برطرف کردن مشکل دستگاه.
 5. ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و نازلتزین قمیت.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

راهنمای خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و کرج

هنگامکی که لباسشویی شما دارای برگه گارانتی باشد و تاریخ آن تمام نشده باشد میتواند در صورت روز هر مشکلی برای لباسشویی با کمک این برگه از امتیازها و تعهداتی که نمایندگی رسمی سامسونگ نسبت به محصولات خود دارد استفاده کنید برای استفاده کردن از این امتیازها باید با دفاتر مرکزی سامسونگ از این خدمات بهره شوید. این این امکان وجود دارد که به هر دلیلی از جمله گم شدن و یا تمام شدن تاریخ برگه گارانتی نتوانید از خدمات پس از فروش سامسونگ بهره مند شوید، اصلا جای نگرانی ندارد در صورت همچین مشکلی می توانید با یکی از نمایندگی های تعمیرگاه مجاز در سرتاسر تهران و کرج تماس بگیرید و بعد از مطرح کردن مشکل لباسشویی خود به همکاران ما و هماهنگی های لازم می توایند از بهترین راه برای برطرف کردن مشکل لباسشویی و یا سرویس آن را به دست آورید.

ارائه خدمات با کیفیت در تعمیرگاه مجاز به شما دوستان عزیز با تجربه چندین ساله به دست آمده است.

چرا مشتریان تعمیرگاه مجاز را برای تعمیرات لباسشویی خود انتخاب می کنند

در صورتی که به سرویس و تعمیرات لباسشویی خود نیاز دارید، می توانید از تعمیرگاه مجاز در این زمینه کمک بگیرید. تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی یکی از بهترین گزینه ها برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در سریعترین زمان با بالاترین کیفیت در محل مورد نظر شما هستیم. فرقی ندارد که لباسشویی شما نشتی داشته باشد، یا اصلا کار نمی کند، یا از لباسشویی بوی بد می آید در صورت بروز هرگونه از این مشکلات می توانید روی تکنسین های با تجربه تعمیرگاه مجاز حساب کنید. تکنسین های ما در تعمیرگاه آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دیده اند و دارای سال ها تجربه می باشند.

سوالات متداولی که شاید شما هم به دانستن آن ها علاقه مند باشید.

شما از چه راه‌هایی می‌توانید با خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ در ارتباط باشید؟

شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید از طریق فرم تماس آنلاین، یا با تماس گرفتن با یکی از شعب تعمیرگاه مجاز خرابی دستگاه خود را ثبت کنید. اولیت رسیدگی ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی ساسونگ با فرم سفارش آنلاین تعمیرات است.

آیا خدمات‌دهی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ به‌صورت ۲۴ ساعته است؟

ساعت کاری تعمیرگاه مجاز از ساعت 8 صبح تا 9 شب تعیین شده است و در این ساعات پاشخگوی شما دسوتان عزیز از طریق تماس تلفنی با دفاتر تعمیرگاه مجاز هستیم، همچنین شما دوستان می توانید به صورت 24 ساعت شبانه روز حتی در ایام تعطیل با ثبت کردن درخواست تعمیرات آنلاین لباسشویی سامسونگ با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنیم.

تعمیرگاه مجاز در چه زمینه ای می تواند به شما عزیزان کمک کند؟

وظیفه اصلی ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ است که از جمله می توان به سرویس و نگهداری و تعمیرات تخصصی ماشین لبساشویی سامسونگ در تهران و کرج نیز اشاره کرد.

خدمات‌دهی ما محدود به چه مناطقی است؟

تمامی خدمات تعمیرگاه مجاز مربوط به تهران، حومه تهران و کرج بوده است. در صورتی که شما دوستان عزیز در شهر یا شهرستانی هستید، می توانید با تماس گرفتن با یکی از مراکز 118 آن درخواست شناره تلفن نمایندگی لباسشویی سامسونگ را داشته باشید.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز متعهد به کیفیت

شرکت سامسونگ

کمپانی سامسونگ samsung یکی از بزرگترین شرکت های خوشه ای در کره جنوبی و یک شرکت چند ملیتی است که از تعداد بالایی شرکت تابعه و زیر مجموعه تشکیل شده است. فعالیت این شرکت ها در صنایع مختلف می باشد. 20 درصد از تولید نا خالص داخلی این کشور از سمت شرکت سامسونگ تامین می شود. شرکت سامسونگ از بدو تاسیس خود، از یک شرکت تجاری کوچک به یک شرکت عظیم در سطح جهانی تبدیل شد که بخش های تجاری مختلفی در زمینه های گوناگونی دارد، از جمله فناوری پیشرفته، نیمه رساناها، ساختن آسمان خراش ها و کارخنجات، پتروشیمی، مد، پزشکی، مالی، هتدل داری و غیره. اکتشافات، اختراعات و محصولات ابتکاری ما یاعث شده است که در این زمینه ها پیشتاز باشیم، و صنایع مرتبط را همواره به سوی ترقی هدایت می کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ خدمات خود را در تهران، حومه تهران و کرج به شما دوستان عزیز ارائه می دهد برخی از مناطقی که تحت پوش ما در تهران هستند شامل مناطق زیر می باشند:

نیرو هوایی، پیروزی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران، نیاوران، جردن، میرداماد، پارک وی، پاسداران، شریعتی، گاندی، سیدخندان، ولی عصر، ظفر، سعادت آباد، زعفرانیه، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، یوسف آباد، عباس آباد، نارمک، هفت‌حوض، رسالت، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پارک پلیس، کرمان، امام حسین (علیه السلام)، تهران‌نو، هنگام، فرجام، دلاوران، پونک، صادقیه، جنت آباد، فرحزاد، شهرک اکباتان، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، گیشا، ایوانک، جلال آل احمد، شهرک غرب، آزادی، مرزداران، سردار جنگل، دهکده اوین و تمامی مناطق تهران.

شما دوستان عزیز میتوانید در صورت خرابی لباسشویی خود با پر کردن فرم درخواست تعمیر به صورت آنلاین و یا با تماس گرفتن با شماره زیر خرابی دستگاه خود را گزارش دهید تا بعد از هماهنگی های لازم تکنسین متخصص لباسشویی به محل مورد نظر شما اعزام شود و به برطرف کردن مشکل لباسشویی شما بپردازد.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز:

77166615_22737566_442887993_33812686_88592650

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *