ما هستیم در: شنبه - جمعه 8:00 - 18:00
  • تماس با ما

    02177979077

  • ارسال ایمیل

    ostadtamir@info.com

  • تماس با ما

تعمیر ظرفشویی مجیک

تعمیر ظرفشویی مجیک

ماشین ظرفشویی نیز همانند دیگر وسایل برقی دچار مشکلاتی میشود که ما میتوانیم با درست استفاده کردن از ظرفشویی از آن مراقبت کنیم ، اما بعضی از مشکلات هستند که نیاز مند این است که توسط تکنسین مجرب بازدید شود و رفع اشکال شود ،ظرفشویی مجیک با اینکه کیفتی بالایی دارد اما ممکن است باعث مشکلاتی شود که برای تعمیر ظرفشویی مجیک باید با استاد تعمیر تماس گرفته و مشکل را برطرف کنیم .

تعمیر ظرفشویی مجیک

ثبت سفارش تعمیرات فقط در تهران

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود ، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی های لازم تکنسین مربوطه را برای تعمیر به منزل شما اعزام خواهند کرد.

لطفا مشخصات خود را کامل و درست وارد فرمایید.

 

سوالات متداول

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک

روشن نشدن ظرفشویی میتواند دلایل زیادی داشته باشد.اگر روشن نشدن دستگاه علت ماهیت الکتریکی دارد ، اشکال میتئاند از پریز برق ویا دو شاخه باشد دوشاخه برق ظرفشویی باشد و به علاوه جعبه تقسیم و فیوزها را بررسی کنید که نپریده باشد . در غیر این صورت میتواند خرابی قفل درب و یا میکرو سوئیچ درب باشد.

علت تخلیه نکردن ظرفشویی مجیک

در بعضی از مواقع ممکن است که ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نکند و باعث ایجاد مشکلات زیادی شود. از دلایل این مشکل میتوان به خراب بودن پمپ تخلیه و یا مسدود بودن آن اشاره کرد ، دلایل دیگر این خرابی نیز همانند گرفته شدن فیلتر تخلیه ، شیلنگ تخلیه و یا خروجی آب دستگاه اشاره کرد ، شلنگ تخلیه را چک کرده و از عدم پیچ خوردگی مطمعن شوید .

علت کدر شدن و خط و خش افتادن روی ظروف

از دلایل اصلی این مشکل میتوان به 1.مایع جلا دهنده 2.جرم گیری ابپاش ها 3.گرفتگی فیلتر کف و صافی ظرفشویی تخلیه آب اشاره کرد . که هرکدام دلیل خاص خود را دارد و باید مشکلات آن را برطرف کینم

علت آبریزی ظرفشویی مجیک

یکی از عمده ترین مشکلات ظرفوشویی آبریزی آن است که میتواند خسارت های جدی به دستگاه وارد کند . از جمله دلایل نشتی و با آبریزی میتوان به ایراد داشتن واشر لاستیکی و بست درب اشاره کرد . همچنین این امکان وجود دارد که شلنگ تخلیه آب ظرفشویی مسدود و یا پاره شده باشد . بهتر است این موضوع را پیگیری کنیم .

چرا مشتریان استاد تعمیر را برای تعمیر ظرفشویی مجیک خود انتخاب میکنند

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیرات ماشینظرفشویی اماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که استاد تعمیر در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرت در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

فرم تعمیرات

هزینه تعمیر ظرفشویی مجیک چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما تمام سعی استاد تعمیر بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

میتوانید در صورت نیاز با شماره های شرکت تماس گرفته تا اپراتور ها در صورت نیاز آدرس شما را ثبت نمایند.

22737566 – 44287993 – 77979077 – 33142528

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *